Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

MEEUSEN Kalmthout.

Brasschaatsteenweg, 60
2920 Kalmthout

Telefoon: 03 620 21 10
E-mail: info@meeusen.net.bmw.be

Pierre Meeusen
Pierre Meeusen
Concessiehouder

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: info@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: info@meeusen.net.bmw.be
Stijn Meeusen
Stijn Meeusen
Operationeel Directeur

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: stijn.meeusen@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: stijn.meeusen@meeusen.net.bmw.be


Mieke Waterschoot
Mieke Waterschoot
Sales Manager

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: mieke.waterschoot@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: mieke.waterschoot@meeusen.net.bmw.be
Marco Verdult
Marco Verdult
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 620 21 13 03 620 21 13
E-mail: marco.verdult@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 13 03 620 21 13
E-mail: marco.verdult@meeusen.net.bmw.be
Vincent Peeters
Vincent Peeters
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 620 21 16 03 620 21 16
E-mail: vincent.peeters@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 16 03 620 21 16
E-mail: vincent.peeters@meeusen.net.bmw.be
Benjamin Bettens
Benjamin Bettens
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 620 21 19 03 620 21 19
E-mail: benjamin.bettens@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 19 03 620 21 19
E-mail: benjamin.bettens@meeusen.net.bmw.be
Frederik Steurs
Frederik Steurs
Product Genius

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: frederik.steurs@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: frederik.steurs@meeusen.net.bmw.be
Marc De Bruyn
Marc De Bruyn
Verantwoordelijke BMW Premium Selection

Telefoon: 03 645 22 90 03 645 22 90
E-mail: Marc.De-Bruyn@ meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 645 22 90 03 645 22 90
E-mail: Marc.De-Bruyn@ meeusen.net.bmw.be


Erwin Geysen
Erwin Geysen
Voorbereider nieuwe wagens



Leen Van Look
Leen Van Look
Management Assistant

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Leen.van-look@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Leen.van-look@meeusen.net.bmw.be
Mieke Peeters
Mieke Peeters
Kwaliteit en Marketing

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: mieke.peeters@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: mieke.peeters@meeusen.net.bmw.be


Thierry Gijsels
Thierry Gijsels
Service Advisor

Telefoon: 03 620 21 12 03 620 21 12
E-mail: thierry.gijsels@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 12 03 620 21 12
E-mail: thierry.gijsels@meeusen.net.bmw.be
Maxim Van de Vreken
Maxim Van de Vreken
Service Advisor

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: maxim.van-de-vreken@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: maxim.van-de-vreken@meeusen.net.bmw.be
Bart van Hooijdonk
Bart van Hooijdonk
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: bart.van-hooijdonk@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: bart.van-hooijdonk@meeusen.net.bmw.be
Pasquinel Neys
Pasquinel Neys
Back-Office Service Advisor

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: pasquinel.neys@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: pasquinel.neys@meeusen.net.bmw.be


Robin Van Hoeydonck
Robin Van Hoeydonck
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: robin.van-hoeydonck@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: robin.van-hoeydonck@meeusen.net.bmw.be
Mick Vanderlooven
Mick Vanderlooven
Mechanieker

Justin Sasnauskas
Justin Sasnauskas
Mechanieker

Milan Herrygers
Milan Herrygers
Mechanieker

Hans Elst
Hans Elst
Mechanieker

Sakya-Muni Legrand
Sakya-Muni Legrand
Mechanieker

Jarno Doomen
Jarno Doomen
Mechanieker

Wies Peeters
Wies Peeters
Mechanieker



Tom Van Hoeydonck
Tom Van Hoeydonck
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 03 620 21 15 03 620 21 15
E-mail: tom.van-hoeydonck@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 15 03 620 21 15
E-mail: tom.van-hoeydonck@meeusen.net.bmw.be
Raf Brughmans
Raf Brughmans
Carrossier

Kevin Raets
Kevin Raets
Carrossier

Seppl Backes
Seppl Backes
Carrossier

Thibault De Hert
Thibault De Hert
Hulp Carrossier



Eugène Minnebo
Eugène Minnebo
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 03 620 21 14 03 620 21 14
E-mail: eugene.minnebo@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 14 03 620 21 14
E-mail: eugene.minnebo@meeusen.net.bmw.be
Ivo De Backer
Ivo De Backer
Hulpmagazijnier

Telefoon: 03 620 21 14 03 620 21 14
E-mail: Ivo.De-Backer@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 14 03 620 21 14
E-mail: Ivo.De-Backer@meeusen.net.bmw.be


Karen Van den Bergh
Karen Van den Bergh
Finance & Administration Manager

Telefoon: 03 620 21 18 03 620 21 18
E-mail: boekhouding@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 18 03 620 21 18
E-mail: boekhouding@meeusen.net.bmw.be

Verkoop

Brasschaatsteenweg, 60
2920 Kalmthout

Contact

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: verkoop@meeusen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:45 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandscentrum

Essensteenweg, 14
2950 Kapellen

Contact

Telefoon: 03 645 22 90 03 645 22 90
E-mail: premium@meeusen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 10:00 - 18:00
Vr : op afspraak
Za : 10:00 - 17:00

Receptie

Brasschaatsteenweg, 60
2920 Kalmthout

Contact

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: receptie@meeusen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:45 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00

Atelier

Brasschaatsteenweg, 60
2920 Kalmthout

Contact

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: robin.van-hoeydonck@meeusen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 & 12:30 -17:00
Za : 09:00 - 12:00

Carrosserie

Brasschaatsteenweg, 60
2920 Kalmthout

Contact

Telefoon: 03 620 21 15 03 620 21 15
E-mail: schade@meeusen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 12:00 & 12:30 - 17:00

Magazijn

Brasschaatsteenweg, 60
2920 Kalmthout

Contact

Telefoon: 03 620 21 14 03 620 21 14
E-mail: eugene.minnebo@meeusen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 12:30 - 17:00
Vr : 08:00 - 12:00 & 12:30 - 16:30

BMW Meeusen N.V.

Brasschaatsteenweg 60, 2920 Kalmthout, Belgique
Brasschaatsteenweg 60,
2920 Kalmthout, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top