Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

MEEUSEN Kalmthout.

Brasschaatsteenweg 318
2920 Kalmthout

Telefoon: 03 620 21 10
E-mail: info@meeusen.net.bmw.be


Pierre Meeusen
Pierre Meeusen
Ere-Concessiehouder | Afgevaardigd Bestuurder

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: info@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: info@meeusen.net.bmw.be
Stijn Meeusen
Stijn Meeusen
Concessiehouder

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: stijn.meeusen@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: stijn.meeusen@meeusen.net.bmw.be


 Rudi Mertens
Rudi Mertens
Salesmanager

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Rudi.Mertens@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Rudi.Mertens@meeusen.net.bmw.be
Marco Verdult
Marco Verdult
Verkoopafgevaardigde

Afwezig op woensdag

Telefoon: 03 620 21 13 03 620 21 13
E-mail: marco.verdult@meeusen.net.bmw.be

Afwezig op woensdag

Telefoon: 03 620 21 13 03 620 21 13
E-mail: marco.verdult@meeusen.net.bmw.be
Vincent Peeters
Vincent Peeters
Verkoopafgevaardigde

Afwezig op maandag

Telefoon: 03 620 21 16 03 620 21 16
E-mail: vincent.peeters@meeusen.net.bmw.be

Afwezig op maandag

Telefoon: 03 620 21 16 03 620 21 16
E-mail: vincent.peeters@meeusen.net.bmw.be
Benjamin Bettens
Benjamin Bettens
Verkoopafgevaardigde

Afwezig op dinsdag

Telefoon: 03 620 21 19 03 620 21 19
E-mail: benjamin.bettens@meeusen.net.bmw.be

Afwezig op dinsdag

Telefoon: 03 620 21 19 03 620 21 19
E-mail: benjamin.bettens@meeusen.net.bmw.be
Frederik Steurs
Frederik Steurs
Product Genius | Afleveraar Nieuwe Wagens

Afwezig op donderdag

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: frederik.steurs@meeusen.net.bmw.be

Afwezig op donderdag

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: frederik.steurs@meeusen.net.bmw.be


Thomas Floor
Thomas Floor
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: thomas.floor@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: thomas.floor@meeusen.net.bmw.be


Erwin Geysen
Erwin Geysen
Voorbereider nieuwe wagens



Mieke Waterschoot
Mieke Waterschoot
Marketing & Communication Manager

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Mieke.waterschoot@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Mieke.waterschoot@meeusen.net.bmw.be


Leen Van Look
Leen Van Look
Management Assistant

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Leen.van-look@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Leen.van-look@meeusen.net.bmw.be
Cynthia Habimana
Cynthia Habimana
Management Assistant

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: cynthia.habimana@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: cynthia.habimana@meeusen.net.bmw.be


Richard Van Der Stel
Richard Van Der Stel
Customer Service Manager

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Richard.van-der-stel@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Richard.van-der-stel@meeusen.net.bmw.be
Thierry Gijsels
Thierry Gijsels
Service Advisor

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: thierry.gijsels@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: thierry.gijsels@meeusen.net.bmw.be
Sakya-Muni Legrand
Sakya-Muni Legrand
Service Advisor
Patrick Cop
Patrick Cop
Service Advisor

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Patrick.cop@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Patrick.cop@meeusen.net.bmw.be
Bryan Paelinckx
Bryan Paelinckx
Back-up Office & Service Advisor

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Bryan.paelinckx@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: Bryan.paelinckx@meeusen.net.bmw.be


Hans Elst
Hans Elst
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: hans.elst@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: hans.elst@meeusen.net.bmw.be
 Roy Koeken
Roy Koeken
Diagnosetechnieker

Mick Vanderlooven
Mick Vanderlooven
Mechanieker

Justin Sasnauskas
Justin Sasnauskas
Mechanieker

Yorn Geerts
Yorn Geerts
Mechanieker

Jarno Doomen
Jarno Doomen
Mechanieker

Wies Peeters
Wies Peeters
Mechanieker

Quinten Claes
Quinten Claes
Mechanieker

Tom Bresseleers
Tom Bresseleers
Mechanieker



Tom Van Hoeydonck
Tom Van Hoeydonck
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 03 620 21 15 03 620 21 15
E-mail: tom.van-hoeydonck@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 15 03 620 21 15
E-mail: tom.van-hoeydonck@meeusen.net.bmw.be
Raf Brughmans
Raf Brughmans
Carrossier

Kevin Raets
Kevin Raets
Carrossier

Seppl Backes
Seppl Backes
Carrossier



Eugène Minnebo
Eugène Minnebo
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 03 620 21 14 03 620 21 14
E-mail: eugene.minnebo@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 14 03 620 21 14
E-mail: eugene.minnebo@meeusen.net.bmw.be
Jarno Mertens
Jarno Mertens
Magazijnmedewerker



Karen Van den Bergh
Karen Van den Bergh
Finance & Administration Manager

Telefoon: 03 620 21 18 03 620 21 18
E-mail: boekhouding@meeusen.net.bmw.be

Telefoon: 03 620 21 18 03 620 21 18
E-mail: boekhouding@meeusen.net.bmw.be

Verkoop

Brasschaatsteenweg 318
2920 Kalmthout

Contact

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: verkoop@meeusen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandscentrum

Brasschaatsteenweg 318
2920 Kalmthout

Contact

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: premium@meeusen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 18:00
Vr : op afspraak
Za : 09:00 - 17:00

Receptie

Brasschaatsteenweg 318
2920 Kalmthout

Contact

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: receptie@meeusen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:45 - 18:00
Za : Gesloten

Atelier

Brasschaatsteenweg 318
2920 Kalmthout

Contact

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: hans.elst@meeusen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 & 12:30 -17:00
Za : Gesloten

Carrosserie

Brasschaatsteenweg 318
2920 Kalmthout

Contact

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: schade@meeusen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 12:00 & 12:30 - 17:00

Magazijn

Brasschaatsteenweg 318
2920 Kalmthout

Contact

Telefoon: 03 620 21 10 03 620 21 10
E-mail: eugene.minnebo@meeusen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 12:30 - 17:00
Vr : 08:00 - 12:00 & 12:30 - 16:30
Zaterdag : Gesloten
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top